ankieta
Bardzo ciekawa ankieta o płatkach śniadaniowych
Ile wydajesz miesięcznie na płatki śniadaniowe? (w zł)
Ile wydałbyś najwięcej na opakowanie (250g) płatków śniadaniowych? (w zł)
|
Ile według Ciebie powinno kosztować opakowanie (250g) płatków śniadaniowych? (w zł)
Ankieta
V_CONDUCT_FOOTER_FREEACCOUNTMSG